Warszawa

Szukasz ścianki wspinaczkowej w Warszawie? Tutaj znajdziesz listę ścianek i centrów wspinaczkowych w Warszawie. Sprawdź gdzie masz najbliżej i zacznij przygodę ze wspinaniem!

 

Lista ścianek wspinaczkowych w Warszawie jest aktualizowana możliwie często żeby zapewnić zawsze świeże informacje na temat opisywanych obiektów.

Jeżeli widzisz że brakuje istotnej informacji lub jakaś ścianka nie jest uwzględniona na liście napisz to w komentarzu, a na pewno zostanie dodana.

Jeżeli widzisz że brakuje istotnej informacji lub jakaś ścianka nie jest uwzględniona na liście napisz to w komentarzu, a na pewno zostanie dodana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ONSIGHT – Wola

W górę – Mokotów

W pionie – Ochota

Banacha – Ochota

Bloco – Wola

Hulakula – Śródmieście

Siennicka – Praga

2 wieże – Białołęka

Martjack – Białołęka

Murall – Annopol

Bulder Bar – Ursynów

 

 

One Response to Warszawa

  1. Bulder Bar says:

    Na Ursynowie nie tak dawno otworzyła swoje podwoje nowa warszawska bulderownia. Przy ul. Dereniowej 6 zaczął działać kameralny Bulder Bar. To nieielkie, liczące 74m2 powierzchni miejsce. Dużo przewieszeń i ciekawa bryła zaspokoją gusta nawet wybrednych pakerów. Bliskość metra Imielin (600m) sprawia, iż jest to jedna z lepiej skomunikowanych bulderowni warszawskich, a zarazem jedyne tego typu miejsce na Ursynowie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *